Deelnemers 2019
Christiaan Schraven
Slotlaan 16
4851 ED Ulvenhout
chr.schraven@kpnmail.nl
www.christiaanschraven.nl
Atelier Enomis
kunstenaar en creatief kindercoach
Simone Grootveld
Laag Zand 15
4823 HX Breda
www.simonegrootveld.nl
Cees Broeke
Vinkenbos 30
4851 ER Ulvenhout
Marijke Voskuil
Torendreef 14
4851 BH Ulvenhout
www.mzschilderijen.com
Wies Verwaaijen
Weversdries 5
4851 BD Ulvenhout
Ria van Opstal
Annevillelaan 21
Ulvenhout
Laurin Heemskerk
Molenstraat 66
Ulvenhout
Nol Heemskerk
Molenstraat 66
Ulvenhout
Pieternella Fritz
Annevillelaan 43
Ulvenhout
Cees Verloop
Annevillelaan 43
Ulvenhout
Dorien Vogels
Weversdries 5
Ulvenhout
www.dorienvogels.jimdo.com
Magda Sobieraj-Snelders
Saksen Weimarlaan 33
Breda
Hennie van Baarle
Jachtlaan 11
Ulvenhout
Karien Olde Hengel
Zaart 13
Breda
2
Charlotte Jongerius
Steenland 24
Ulvenhout
Charlotte Jongerius
Steenland 24
Ulvenhout
Peter van Os
Molenstraat 26a
Ulvenhout
www.peterschildert.nl
Nelleke Zuring
weefkunst
Jachtlaan 9
Ulvenhout
Marin Elsen
portretten
Rooiakker 15
Ulvenhout
Lydia Jansen
keramiek en beeldhouwen
Hogestraat 28
Rijsbergen
Nathali Schwencke
keramiek en gemengde technieken
Vossendreef 23
Ulvenhout
www.nathali.schwencke@kpnmail.nl
Milou de Moor-Sars
keramiek
Ulvenhout
Wim Bekkers
Annie van Iersel-Michielsens
Keramiek Collectief UA57
Annevillelaan 57
Ulvenhout
Angèle van Iersel
Keramiek Collectief UA57
Annevillelaan 57
Ulvenhout
Barbara Degeyter
Keramiek Collectief UA57
Annevillelaan 57
Ulvenhout
Ingrid Daenen
Keramiek Collectief UA57
Annevillelaan 57
Ulvenhout
Constance Segeren
Keramiek Collectief UA57
Annevillelaan 57
Ulvenhout
Robert Broos
www.robrofoto.nl
Yolanda van de Water
Atelier KYK
Anke van Bergen-Holtkamp; keramiek
Ine van Ierssel; schilderijen
Yolanda van de Water; schilderijen
Judith Zijtregtop; klein werk en wenskaarten
AnneMarie Klerkx; fotografie
Ans Peters; keramiek
Ine van Ierssel; schilderijen
Yolanda van de Water; schilderijen
Judith Zijtregtop; klein werk en wenskaarten
AnneMarie Klerkx; fotografie
Ans Peters; keramiek